Oblečte svůj notebook

Napsal (») 25. 8. 2010 v kategorii Hardware a mobily, přečteno: 6970×
notebooky/hlavni-notebook.jpg

Pro řadu z vás pravděpodobně není notebook pouhým prostředkem k domácímu surfování po internetových sítích a stal se z něj tak i skvělý pomocník při vaší práci či studiu. Pokud se rozhodnete s notebookem pracovat i jinde, než doma, pravděpodobně nastane otázka: „A v čem si ho ponesu?“ Odpovědí je nevyčíslitelně mnoho různých aktovek, tašek a batohů, přizpůsobených přesně rozměrům našeho notebooku. Dále je samozřejmě nutné také dbát o jeho ochranu proti poškrábání. To už určitě dávno víte, ale pokud si potrpíte na skvělý vzhled svého notebooku, otevírá se vám široká škála dalších možností. A dnes si tedy představíme některé z nich.

Skiny

Skiny jsou speciální laminované PVC folie, díky kterým váš notebook získá zcela nový vzhled. Hodí se zejména v případě, kdy si nový notebook nemůžete dovolit, či ten starý po funkční stránce zcela vyhovuje – ale vzhled stále trochu pokulhává. Jistě se mnozí z vás stali svědky nějaké z „notebookových“ nehod, při které mohou tito malý pomocníci utrpět škodu na jejich zevnějšku. Pokud tedy nechcete chodit s poškrábaným a potlučeným notebookem, je skin tím nejlepším řešením pro vás. V podstatě se jedná pouze o velkou samolepku, kterou jednoduše připevníte na víko. Krom toho, že může zakrýt škrábance na povrchu, dokáže jim i předcházet – skin totiž váš notebook nejen zkrášluje, ale i chrání. Ceny většiny motivů se pohybují okolo 300 korun a perfektní výběr najdete na Skinbook.cz.


Obaly, pouzdra

Obaly jsou na rozdíl od skinů trochu jinou kategorií v notebookovém „oblečení“, neboť slouží k přenášení. Jedná se v podstatě o vypolstrované kapsy na zip, do kterých notebook vložíte a můžete pak bez obav přenášet v nepřizpůsobených zavazadlech či jenom v ruce. Perfektně se hodí i jako doplněk k batohům, do kterých se obáváte notebook vložit kvůli velikosti či nedostatečnému polstrování. Mezi kvalitní výrobce těchto obalů patří například Belkin a Dicota. Pokud chcete opravdu jedinečný desing, vybrat si můžete mezi pouzdry BUILT, které se od ostatních krom vzhledu liší i nezvyklým tvarem.

(obal značky Belkin, z e-shopu Itek.cz)

(obal značky Built)

Pokud nám jde pouze o bezpečné přenášení našeho malého pomocníka, můžeme si vybrat mezi brašnami, aktovkami a kufříky. Spolehnout se přitom můžeme jak na elegantní černé provedení, tak na spoustu barevných a originálních variant.

Pokud ještě nemáte svůj notebook „oblečený“, honem do toho. Nejen, že ho tím dobře ochráníte proti úrazu, ale bude i skvěle vypadat!

Štítky: notebook
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
martin z IP 194.228.11.*** | 9.10.2013 09:49
Vzpomínám, když jsem poprvé řešila opravy pc, to bylo něco, ale v www.artex-is.cz/products/sprava-pracovnich-stanic/ mi pomohli


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a nula