EuroCase 915

Napsal O webu (») 29. 5. 2009 v kategorii Hardware a mobily, přečteno: 1244×
obrazky/ikonkacase.gifVýrobce levných skříní Eurocase zná mnoho uživatelů. Mnoho zkušeností a názorů na tuto značku skříní a zdrojů je negativní, já osobně jsem měl asi štěstí na dobrý kus. Dnes se podíváme na jeden zajímavý Microcase tohoto výrobce. Na výběr jsou tři verze skříně – s červenými a stříbrnými dvířky s displejem a stříbrná verze bez malého LCD.

EuroCase 915

Čelo



Čelo skříně je z větší části tvořeno dvířky ukrývající dvojici 5,25“ mechanik a jednu 3,5“ pozici. Design čela je tvořen velkým plastovým H ve výše uvedených barvách. Zhruba uprostřed výšky na černém svislém středovém pruhu černé barvy nalezneme velké stříbrné napájecí tlačítko. V malém svislém proužku černé barvy nalezneme i malé tlačítko reset. Ve spodní části nalezneme u vybraných skříní i malý LCD display s informacemi o teplotách a otáčkách větráků. Pod tímto panelem je umístěna dvojice USB dostatečně daleko od sebe a velmi blízko pod nimi vstup pro mikrofon a výstup sluchátek.

Zadní strana

Na zadní straně nalezneme sedm klasických zadních pozic pro karty a to po celé šíři skříně. Vedle zadního I/O panelu jsou otvory se zbytečně malou perforací pro uchycení dvojice 60mm větráků. Nad větráky je vstup pro napájecí kabel.



Bočnice

Jediná zajímavost na bočnicích se nalézá na levé bočnici a to perforace a otvor pro instalaci dvou 80mm větráků. Osobně to vidím jako velké plus vzhledem k minimální perforaci čela skříně.

Vnitřní uspořádání

Uvnitř skříně nalezneme hlavně velmi málo prostoru – kvůli podpoře plné velikosti ATX základních desek. V pravé části nalezneme koš pro zmíněnou dvojici 5,25“ mechanik s 3,5“ zařízení otočených na bok. V úplně horní části nalezneme ještě nenápadnou pozici pro pevný disk, který se musí doslova dusit ve vlastní šťávě kvůli nemožnosti chlazení. Pod tímto boxem nalezneme prostor pro zdroj. Nutno dodat, že se nepočítá s výkonným zdrojem – ten taktéž má minimální možnosti chlazení a přitom se jedná o nejdůležitější část sestavy. Zbytek vnitřního prostoru zabírá základní deska a nic jiného zde nenalezneme.



Zajímavosti

Skříň má odnímatelný podstavec a jde jí tak využít jako Desktop.
Autor: Jakub Stareček
Štítky: PC skříně
Facebook Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a šest