Nový MaxSite.cz

Napsal Ondřej Platko (») 25. 10. 2009 v kategorii Banan.cz, přečteno: 2934×

V rámci vylepšování našich služeb jsme připravili novou verzi portálu pro webmastery MaxSite.cz. Nyní Vám nabízí vylepšené aplikace, využitelné na každé webové stránce. K používání služeb nepotřebujete umět programovat a co je nejlepší, jsou stále zcela zdarma.

Aab

 

Jednotlivé služby

Nový systém MaxSite.cz nabízí následující:

  • Návštěvní kniha – Jednoduchá návštěvní kniha je dnes součástí snad každé webové prezentace. Dejte návštěvníkům webu prostor, kde mohou vyjádřit svůj názor, či zanechat vzkaz (ukázka).
  • Vzkazník - Velmi užitečný pomocník pro rychlou a snadnou komunikaci. Každý návštěvník zde může zanechat krátkou zprávu (ukázka).
  • Zasílání novinek - Díky této službě se budou moci návštěvníci vašeho webu snadno přihlásit k odběru novinek pomocí emailu (ukázka).
  • Novinky na web – Služba, pomocí které budete moci snadno a rychle umisťovat na stránky nová oznámení (ukázka).
  • Emailový formulář – Díky této službě vám budou návštěvníci schopni přímo ze stránek poslat email (ukázka).
  • Nový kvíz - Služba spojující kvízy a dotazníky. Můžete vytvořit sérii otázek, na které je možno odpovědět buď výběrem z nabízených možností nebo vpisováním do textového políčka (ukázka).

Abc

  • Anketa – Pomocí ankety můžete vytvořit otázku s možnými odpověďmi, návštěvník si jednoduše vybere tu svou a Vy tak můžete jednoduše veřejně prezentovat jejich názor (ukázka).
  • Kalendář - Služba, jež může návštěvníka informovat např. o datu, čase nebo jménu, které daný den slaví svátek (ukázka).


Vylepšení služeb

V rámci nové verze jsme připravili mnohá vylepšení, jež Vám zpříjemní a usnadní využívání služeb MaxSite.cz. V první řadě jde o grafická vylepšení: všechny služby nyní obsahují více přednastavených vzhledů - tak, aby si mohl vybrat každý. Pokud byste si přesto chtěli vytvořit vzhled podle vlastních představ, můžete tak jednoduše učinit přímo přes nastavení služby a vložit si vlastní CSS.

Nový systém je také uživatelský mnohem přívětivější. Veškerá nastavení jsou sjednocena a rozdělena do logických celků pro snadnou orientaci. Dle ohlasů byla odstraněna nepoužívaná nastavení a naopak přidána některá nová.

Bbb

MaxSite.cz obsahuje i mnohá funkční vylepšení. Jde například o zmiňovanou službu nové kvízy, jež spojuje možnosti původních dotazníků, kvízů a dále k nim přidává vlastnosti nové. Vylepšena byla i Captcha (systém pro zachycování zpráv generovaných spamboty). Inovován byl také zdrojový kód služeb, díky čemuž jsou aplikace mnohem rychlejší a MaxSite.cz tak může i nadále zaručit takřka stoprocentní dostupnost.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
| 25.10.2009 23:19
Testoval jsem si to na RS od banan + pluginy z maxsite, dobrá řešení.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a tři