Neplaťte za to, co u nás máte zdarma!

Napsal Mgr.Radovan Kaluža (») 19. 5. 2009 v kategorii Banan.cz, přečteno: 2398×
obrazky/exclamation.jpgDovolte mi, abych Vám představil zcela nový revoluční projekt webhostingové společnosti Banan s.r.o.

Vybere si každý


Projekt je určen především těm, kteří své webové stránky ještě nemají a nechce se jim navyšovat výdaje za návrh a výrobu internetových stránek ve webmasterových studiích. Neplatíte nic navíc z toho důvodu, že stránky mají přímo v administraci revoluční program na úpravu stránek, který jsme udělali pro všechny (jak pro začátečníky, tak pro pokročilé), takže díky tomuto programu každý zvládne i složitější vkládání různých podstránek, záložek, odkazů, obrázků apod. Tvoříte podle Vaší fantazie, přičemž můžete využít více než 160 dostupných vzhledů.

Pokročilý nebo začátečník, je to jedno


Dostanete prostor a doménu, kterou si sami vyberete, a jako administrátor si dále sám upravujete vzhled a obsah vaší stránky, který je v režimu pro začátečníky a časem si zvolíte, jestli vstoupíte do režimu pro pokročilé.

Doporučujeme, aby možnost profesionálních stránek zdarma využili všechny firmy a společnosti, které vlastní stránky ještě nemají, ke své prezentaci na internetu. Každá firma si sama bude moct vkládat články, prezentaci o své firmě, kontakt, fotogalerii, ke kterým si může vložit pole s komentáři.

Ušetříte!


Už nebudete muset platit tisíce za tvorbu webových stránek, jediné poplatky jsou za pronájem prostoru (webhostingu) a za doménu.


Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na www.banan.cz, my vám pošleme zdarma testovací verzi na zkoušku, ve které jsou instrukce, jak postupovat v administraci a jak vkládat a odebírat data.

Nejlevnější na trhu


Pro pozdější komerční využívání je jedinou podmínkou mít doménu a prostor u nás. Ale jelikož ceny domén i webhostingu (webový prostor) máme bezkonkurenčně nejlevnější, získáváte tak vše za cenu kolem 1000Kč/rok. Za tuto cenu získáte neomezený počet emailů, možnost kdykoliv si vytvořit fotoalbum, diskuzní fórum nebo nonstop technickou podporu.

Neváhejte a zkuste si, jak je to snadné. Pokud Vám nevyhovíme, můžete kdykoliv odejít bez toho, aniž byste cokoliv platili.

Ukázka administrace


Váš web může mít několik profesionálních vzhledů

Facebook Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a dvě