BANAN.CZ registrátorem - CZ domény za 210,- Kč

Napsal (») 17. 3. 2009 v kategorii Banan.cz, přečteno: 2153×
obrazky/banan.gif
Počínaje 1.9.2008 se společnost banan s.r.o. stala akreditovaným registrátorem české národní domény CZ. V souladu s naší cenovou politikou nejnižší cena na trhu až do odvolání zavádíme akční cenu za registraci české domény na období jednoho roku - bezkonkurenčních 210,- Kč bez DPH. Domény za zvýhodněnou cenu může objednávat jakákoli fyzická či právnická osoba, nabídka tedy NENÍ omezena pro klienty webhostingu banan.cz a jedná se o konečnou cenu za doménu bez dalších závazků. Cena 210,- Kč je současně platná i pro účely ročního prodloužení platnosti domény, samotný převod Vaší domény pod naši správu není jakkoli zpoplatněn.


Řekněte nám za kolik registrujete domény - budeme levnější!

Pro webdesignery a webhostery:
Pokud vlastníte, registrujete, nebo hodláte registrovat větší počet domén, kontaktujte nás.
Garantujeme Vám individuální nastavení ceny tak, aby byla vždy nižší, než jakákoliv nabídka konkurence.

Výrazně levnější cena


S transparentně stanovenou cenou 210,- Kč jsme s velkým náskokem nejlevnějším poskytovatelem doménových služeb k české doméně - oproti našim největším konkurentům nabízíme cenovou úsporu až 30%. Chcete-li si registrovat Vaši novou doménu už nyní, neváhejte a navštivte naše nové doménové centrum v ostré testovací verzi na adrese domeny.banan.cz.Doménové centrum


Doménové centrum společnosti banan.cz poskytuje svým zákazníkům přímou a bezpečnou cestu k registraci a správě českých národních domén. Unikátní systém, na kterém je aplikace založena, je plně automatizovaný a připraven na vyřizování veškerých požadavků v řádu několika minut.

Všem zákazníkům bude po plném spuštění k dispozici nepřežitý registrační systém a online správa domén, kontaktů a jmenných serverů domén. Systém podporuje plně automatizované prodlužování, transfery domén a mnoho dalšího. K dispozici je velké množství platebních kanálů včetně platby platební kartou a pomocí kreditního účtu; věrným zákazníkům nabízíme individuální přístup a status partnera, v rámci kterého jsou možné zákaznické slevy.

Ostatní domény


Registrace a prodlužování ostatních národních domén, domén evropských i generických jsou nadále za výhodnou cenu dostupné klientům webhostingu banan.cz. Z aktuální nabídky vybíráme kupříkladu registraci evropské domény (EU) k hostingu za 150,- Kč. Registraci české domény při současném objednání hostingových služeb nabízíme i nadále za bezkonkurenčních 95,- Kč bez DPH.
Facebook Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Carusel z IP 213.235.168.*** | 9.12.2009 15:38
Větší ču.rá.ky než jsou tito Banáni jsem dlouho neviděl. To jsem ale naletěl. Převod domény tejden. Zprovoznění stránek tři dny dohadování. Nic nejde hned a s někým kompetentním. Vše přes "podporu". Poslat mejla, čekat, dočíst se jednoslovnou odpověď. Příklad : Proč se mi nezobrazuje toto ? Protože není potvrzeno. Proč mi nejde potvrdeit ? Protože nebylo uvedeno heslo. Kde mám uvést heslo ? Vlevo nahoře červený čtverec. Kde se dozvím heslo ? Musíte si o něj napsat. Kam si mám napsat ? Do formuláře dole. atd. Čekal bych raději odpověď : Protože není potvrzeno, potvrďte prosím heslem které vepište vlevo nahoře do červeného čtverce a získáte ho tak, že si o něj nejprve musíte požádat ve formuláři dole. Atd. jak u blbejch na půdě. Když vše obsolvuji. Stránky nejdou. Když napíšu, že nejdou, tak dostanu odpověď že na to je 24 hodin. Když po 24 hodinách napíšu proč nejdou, dostanu odpověď že jsem blbej, že musím chvíli počkat, případně zkusit Ctrl + F5. Ani to nefunguje. Zkouším kolegy, ti zkouší stránky a stejný výsledek. Zákazníci volají - kam se Vám poděly stránky ? Nemůžem se na ně dostatsmile. S banánima jsem skončil !!! Nikdy více !! Nedoporučuji !!
| 9.12.2009 16:07
Převod domény když známe AUTH-INFO kód trvá pár sekund.(V případě .cz domény).
To , že nevíte , že se musí změnit i Jmenné servery je Vaše věc.V případě , že toto provádíte je potřeba se informovat.
Hesla se po telefonu neříkají to by jste mohl znát z důvodu zněužití apod.(Všichni naši klienti tohle chápou).
To , že máte počkat 24 Hodin je z důvodu Replikace DNS záznamů.(Zkuste použít google.cz na tento výraz).
Ctrl+f5 se používá pro aktualizaci stránky v případě , že klient ma v cache prohlížeči načtenou stránku a klávesová zkratka se používá právě v tomto případě.

Pokud provádíte takovéhle změny INFORMUJTE SE nejprve prosím pokud jste neznalý těchto věcí.

Pro informaci : Lidé , kteří u nás prvně hostují za celý svůj život a tvoří si poprvé www stránky tak se dostanou do jejich administrace během pár minut.(Nevím z jakého důvodu Vám to trvalo tak dlouho)

S pozdravem

Roman Antl


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a jedenáct